YKF Wedding

WEBTASARIM

Kurumsal web siteniz; firmanızın geçmişini, ürünlerini, hizmetlerini ve üretimini sergileyeceğiniz sanal bir tanıtım aracıdır. Web siteniz daha çok internet dünyasındaki kurumsal kimliğiniz olacaktır. Buradaki asıl amaç internet dünyasında, sektörünüzün lideri olmanızı sağlamaktır. Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorları aracılığı ile kullanıcılar sektörünüz ile ilgili hedeflediğiniz kelimeleri aradıklarında karşılarına web sitenizin çıkmasını sağlayacak olan çalışmaların yapılması kısa sürede çok daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Firma prestijinize ve kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde size ait görseller kullanılarak müşterilerinize ürün veya hizmetlerinizi en iyi şekilde sunmanızı sağlayacak olan web sitenizin grafik tasarımını yapıyoruz.

Günümüzde Akıllı telefon tablet gibi cihazların kullanım oranı ortalama olarak %34 ve artış gösteriyor. Daha çok müşteriye ulaşabilmeniz için Web sitenizi mobil platformlarda sağlıklı çalışacak bir şeklide hazırlıyoruz.

Sayfanıza erişim sayısını arttırmak ve size daha çok müşteri kazandırmak için arama motorlarında hedeflenen kelimelerde sayfanızı üst sıralara taşıyoruz.