YKF Wedding

NEDENTANITIM FİLMİ?

TANITIM FİLMLERİ EN ETKİN İLETİŞİM ARAÇLARINDAN BİRİDİR.

Tanıtım Filmi izleyenler üzerinde, görsel ve işitsel etkisi nedeniyle hafızalarda yer alır, hatırlanır. Bir broşür okunurken algılama sadece göz ile yapılır. Ancak bir tanıtım filmi izlenirken hem gözümüzle görüntüleri algılarız hem de seslendirme metnini duyarız. Bu iki algılama yöntemi ile tanıtım filmleri insanlar üzerinde olumlu ve kalıcı bir etki bırakır.

Ekibimiz profesyonel imkânlarla hareket eder, kaliteyi esas alır. Kullanacağımız kamera, mekânlardaki ışık durumuna ve çekim hareketlerimize en iyi cevabı verecek kamera olmalıdır. Kesinlikle Full HD ve 4K kameralarla kayıt yapmaktayız. Yayınlanacak olan medya alanlarını da bu aşamada göz önünde bulundurmaktayız. Kullanacağımız ışık seti genel olarak mekânın büyüklüğüne ve ışık alma oranına bağlı olarak birlikte çalıştığımız görüntü yönetmenimiz/ışık şefimiz tarafından belirlenir.

TANITIM FİLMİ FİRMALARA PRESTİJ SAĞLAR.

Profesyonel bir tanıtım filmine sahip bir firma rakiplerinden; modern iletişim ve reklam yöntemlerini kullanan, teknolojik gelişmeleri izleyen prestijli bir firma olarak bir adım öne geçer.

Tanıtım filmi şirketinizin prestijini arttırmakta ve firmanız hakkında müşterilerinizin ofisinize bile uğramadan ön bilgi edinmesini sağlamaktadır. Fuar, seminer ve iş toplantıları-görüşmeleri vb. şirket tanıtım videonuzu dağıtabilir, internet ortamındaki tanıtım ve video paylaşım sitelerine videonuzu yükleyebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda insanların yazılı bilgilerden bilgi edinmesinden çok görsel videoları önemsediğinden tanıtım filmi çektirmeniz şirketiniz için çok katkısı olacaktır.

FUARLARDA FARK YARATIN!

Fuarlara, seminerlere, organizasyonlara katıldığınızda ve şirketinizi mümkün olan herkese anlatmak için çaba gösteriyorsunuzdur. Şirketinizi, ürünlerinizi hatırlatmak için insanların firmanızı hatırlatması için onlara bir şeyler sunmalısınız. Gerçekten büyük bir potansiyeli kaybettiğinizi düşünmüyor musunuz? Tanıtım filmi şirketinizi bu gibi alanlarda pratik bir yöntem ile tanıtım imkânı sunmaktadır. Ayrıca insanların dikkatlerini daha kısa sürede çekmektedir.

Tanıtım filmi bu açıdan önemlidir. Tanıtım için ne kadar yatırım yaparsanız size geri dönüşü o kadar olacaktır.

Sizin için özel olarak hazırlanmış olan bir tanıtım filmi firmanızı, ürünlerinizi, fabrikanızı, üretim bandınızı potansiyel müşterilerinize en akılda kalıcı, en kolay ve etkili yöntemle anlatmanızı sağlayabilir. Hd kalitesinde güzel bir kompozisyon ile hazırlanan tanıtım filmi çekimleriniz efekt ve sloganlarınızla süslenerek müşterilerinize görsel şölen sunabilirsiniz.

ÜSTELİK BİR DEFA DEĞİL DEFALARCA İZLETEBİLİRSİNİZ.

Her bakımdan ekonomiktir. Hazırlanan tanıtım filmleri cd veya flash bellek ortamında çoğaltıldığından binlerce çoğaltım ve dağıtım yapılabilmektedir.